Lokalita

Celé historické centrum Českého Krumlova je ojedinělým a skvěle zachovaným komplexem historických domů, pro který je zapsán na Seznam kulturního dědictví UNESCO.

Host má možnost navštívit po Pražském hradu druhý největší hradní komplex v České republice, kterým je Státní hrad a zámek Český Krumlov. Významným místem je i nově zrekonstruovaný komplex českokrumlovských klášterů.

V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází mezinárodně proslulé Egon Schiele Art Centrum, nabízí celoroční výstavy klasického a současného umění 20. století.

V okruhu do třiceti kilometrů od hotelu najde návštěvník řadu výjimečných zážitků, které mu může poskytnout například vodní nádrž Lipno, chráněná krajinná oblast Blanský les s rozhlednou Kleť a mnoho dalších.

Český Krumlov - infocentrum
Český Krumlov - infocentrum
Veškeré informace o možnostech, co vidět a zažít při návštěvě Českého Krumlova Vám poskytne naše Turistické a informační centrum (TIC).
Více informací
Oficiální stránky Českého Krumlova
Oficiální stránky Českého Krumlova
Velké množství informací naleznete i na samotných oficiálních stránkách Českého Krumlova
Více informací
Otáčivé hlediště
Otáčivé hlediště
Nevšedním zážitkem může být návstěva představení na Otáčivém hledišti Jihočeského divadla. Podívejte se na program představení a další informace.
Více informací
Lipno a okolí
Lipno a okolí
Snad nevyčerpatelné jsou možnosti vyžití v okolí přehradní nádrže Lipno nedaleko Č. Krumlova. Cyklistika, vodní sporty, stezka korunami stromů nebo zimní lyžování - vše na jednom místě a nadosah od našeho hotelu....
Více informací
Egon Schiele Art Centrum
Egon Schiele Art Centrum
Vznik Egon Schiele Art Centra - 1992/93 - je dílem soukromé iniciativy tří osob, které se v mimořádné situaci po pádu železné opony velmi zasadily za realizaci myšlenky mezinárodního kulturního centra.
Více informací
Hledáte ubytování Hotel / Garni v Českém Krumlově?
Rezervujte si Váš termín